Olympia Monica1970 - #4154935
Ahogyan azt az előző bejegyzésben is említettem van egy másik kései Olympia is a tarsolyomban. Ez a gép még 2022-ben került a gyűjteményembe és a szokásostól eltérően, igazán kivételes állapotban. A gumihenger és a gép beállításai is arról tanúskodnak, hogy nem sokat használták és ami fontosabb, hogy megfelelő körülmények között tárolták.
Mivel ennyire szép, bevallom elgondolkodtam, hogy házasítom az SM9-cel. Ő mégiscsak egy felszereltebb modell és a két táska állapota is igazán különböző hatást kelt, de végül letettem erről. Maradjon csak mindenki ott ahol van!
A "hiányzó" funkciók egyébként nem sokkal teszik kevesebbé a Monica-t. A táblázó ugyan fontos lehet egyeseknek, de aki csak az írásra törekszik egyértelműen érdemesebb ezt a gépet választania a kettő közül.



Megjegyzések
Megjegyzés küldése